Ponuka

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Ing. Kamil Kordík KOR Riaditeľ
riaditel@spsjm.sk, kordik@spsjm.sk
 
 
PaedDr. Lucia Búryová BUR Zástupkyňa
buryova@spsjm.sk
 
 
Ing. Jaroslava Krupárová KRU Zástupkyňa
kruparova@spsjm.sk
 
 
Ing. Daniela Adamčeková ADA Učiteľka
adamcekova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Juraj Badáni BAD Triedny učiteľ: III.A
Zástupca v triede: III.F
badani@spsjm.sk
 
 
Ing. Igor Biman BIM Učiteľ
Zástupca v triede: IV.D
biman@spsjm.sk
 
 
Mgr. Matúš Čupka ČUP Učiteľ
Zástupca v triede: III.A
cupka@spsjm.sk
 
 
Mgr. Anna Čupková ČKO Učiteľka
cupkova@spsjm.sk
 
 
Ing. Jozef Dokoupil DOK Učiteľ
dokoupil@spsjm.sk
 
 
Mgr. Peter Drienovský DRI Triedny učiteľ: III.B
drienovsky@spsjm.sk
 
 
Ing. Ondrej Ďurjak ĎUR Učiteľ
duriak@spsjm.sk
 
 
Ing. Mária Fábryová FAB Učiteľka
fabryova@spsjm.sk
 
 
Ing. Milica Fraňová FRA Triedna učiteľka: III.D
Zástupca v triede: III.E
franova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Viera Gerhátová GER Triedna učiteľka: IV.B
gerhatova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Tomáš Gieci GIE Učiteľ
gieci@spsjm.sk
 
 
Ing. Miroslava Guzlejová GUZ Učiteľka
guzlejova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Jana Hajduková HAJ Učiteľka
Zástupca v triede: III.B
hajdukova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Michal Holec HOL Učiteľ
holec@spsjm.sk
 
 
Mgr. Mária Hromadová HRO Učiteľka
hromadova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Martin Hrubala HRU Triedny učiteľ: II.C
hrubala@spsjm.sk
 
 
PaedDr. Soňa Chrenková CHRE Učiteľka
chrenkova@spsjm.sk
 
 
Ing. Slavomír Ilavský ILA Učiteľ
ilavsky@spsjm.sk
 
 
Mgr. Martin Janovec JAN Učiteľ
janovec@spsjm.sk
 
 
Ing. Dana Juhásová JUH Učiteľka
juhasova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Martina Kalčoková KAL Triedna učiteľka: II.E
Zástupca v triede: II.C
kalcokova@spsjm.sk
 
 
Ing. Jaroslav Karban KAR Učiteľ
karban@spsjm.sk
 
 
Ing. Július Kostolný KOS Učiteľ
kostolny@spsjm.sk
 
 
Ing. Ivan Koštiaľ KŠT Učiteľ
kostial@spsjm.sk
 
 
Ing. Lada Kramárová KRM Učiteľka
kramarova@spsjm.sk
 
 
Ing. Jana Kubaľová KUB Učiteľka
kubalova@spsjm.sk
 
 
Ing. Ivan Lacek LAC Učiteľ
lacek@spsjm.sk
 
 
Ing. Vladimír Lapin LAP Učiteľ
lapin@spsjm.sk
 
 
Ján Longauer LON Učiteľ
longauer@spsjm.sk
 
 
Ing. Jana Lubyová LUB Učiteľka
lubyova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Peter Lukáč LUK Učiteľ
lukac@spsjm.sk
 
 
Mgr. Martina Lukčiková LUA Učiteľka
miroslavacj@gmail.com
 
 
Mgr. Alžbeta Medveďová, PhD. MED Učiteľka
medvedova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Erika Michalovičová MICH Učiteľka
Zástupca v triede: IV.F
michalovicova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Martin Mikuštiak MIK Triedny učiteľ: II.A
Zástupca v triede: II.B
mikustiak@spsjm.sk
 
 
Ing. Peter Mydlo, PhD. MYD Učiteľ
mydlo@spsjm.sk
 
 
Ing. Bohuslav Parobek PAR Učiteľ
parobek@spsjm.sk
 
 
Ing. Ľubica Poničanová PON Triedna učiteľka: III.C
ponicanova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Lívia Rapčanová RAP Triedna učiteľka: II.D
Zástupca v triede: IV.C
rapcanova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Patrícia Richterová RICH Triedna učiteľka: IV.F
richterova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Dana Roháčová ROH Triedna učiteľka: IV.E
Zástupca v triede: III.C
rohacova@spsjm.sk
 
 
Ing. Marek Rusnák RUS Učiteľ
mrusnak@spsjm.sk
 
 
Mgr. Pavol Schlank SCHL Triedny učiteľ: III.E
schlank@spsjm.sk
 
 
Ing. Erika Smädová SMA Učiteľka
Zástupca v triede: IV.B
smadova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Stanislava Snopková SNO Triedna učiteľka: IV.C
snopkova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Miroslava Solčianska SOL Učiteľka
solcianska@spsjm.sk
 
 
Mgr. Jana Sotáková SOT Učiteľka
Zástupca v triede: II.D
sotakova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Jana Šavoltová ŠAV Triedna učiteľka: IV.A
savoltova@spsjm.sk
 
 
Ing. Dominik Šmondrk ŠMO Triedny učiteľ: IV.D
smondrk@spsjm.sk
 
 
Ing. Martin Šušota, PhD. ŠUŠ Učiteľ
susota@spsjm.sk
 
 
Ing. Anna Veselovská VES Učiteľka
veselovska@spsjm.sk
 
 
Mgr. Ján Vinarčík VIN Triedny učiteľ: III.F
vinarcik@spsjm.sk
 
 
Ing. Tatiana Vráblová VRA Učiteľka
vrablova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Marek Zákopčan ZAK Učiteľ
Zástupca v triede: II.E
Zástupca v triede: III.D
zakopcan@spsjm.sk
 
 
Mgr. Ján Zvara ZVA Triedny učiteľ: II.B
Zástupca v triede: II.A
zvara@spsjm.sk
 
 
Ing. Juraj Žatko ŽAT Učiteľ
zatko@spsjm.sk
 
 
Ing. Jana Lubyová2 Iná nepedagogická zamestnankyňa
lubyova@spsjm.sk

© aScAgenda 2018.0.1115 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 09.07.2018

Novinky

Kontakt

  • Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša
    Hurbanova 6, 975 18 Banská Bystrica
  • +421 48 4723310, +421 48 4153102

Fotogaléria