Ponuka

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Ing. Kamil Kordík KOR Rozvrh
Riaditeľ
kordik@spsjm.sk, k.kordik@gmail.com
 
 
PaedDr. Lucia Búryová BUR Rozvrh
Zástupkyňa
Vedie krúžok: Divadelné kroky
buryova@spsjm.sk
 
 
Ing. Jaroslava Krupárová KRU Rozvrh
Zástupkyňa
kruparova@spsjm.sk
 
 
Ing. Daniela Adamčeková ADA Rozvrh
Učiteľka
adamcekova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Juraj Badáni BAD Rozvrh
Triedny učiteľ: II.A
Zástupca v triede: II.F
Vedie krúžok: Tvorba web stránok
badani@spsjm.sk
 
 
Ing. Igor Biman BIM Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: III.D
biman@spsjm.sk
 
 
Mgr. Matúš Čupka ČUP Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: II.A
Vedie krúžok: Filmový krúžok
Vedie krúžok: Kreatívny audio-video krúžok
cupka@spsjm.sk
 
 
Mgr. Anna Čupková ČKO Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Jozef Dokoupil DOK Rozvrh
Učiteľ
dokoupil@spsjm.sk
 
 
Mgr. Peter Drienovský DRI Rozvrh
Triedny učiteľ: II.B
Vedie krúžok: Fotografický krúžok
Vedie krúžok: Volejbalový krúžok
drienovsky@spsjm.sk
 
 
Ing. Ondrej Ďurjak ĎUR Rozvrh
Učiteľ
duriak_ondrej@post.sk
 
 
Ing. Mária Fábryová FAB Rozvrh
Učiteľka
fabryova@spsjm.sk
 
 
Ing. Milica Fraňová FRA Rozvrh
Triedna učiteľka: II.D
Zástupca v triede: II.E
mfranova1@gmail.com
 
 
Mgr. Viera Gerhátová GER Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
gerhatova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Tomáš Gieci GIE Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Miroslava Guzlejová GUZ Rozvrh
Učiteľka
miroslava.guzlejova@gmail. com
 
 
Mgr. Jana Hajduková HAJ Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II.B
Vedie krúžok: Matematika pre 1. ročník
Vedie krúžok: Matematika pre 2. a 3. ročník
jhajdukova3@gmail.com
 
 
Michal Holec HOL Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Mária Hromadová HRO Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Martin Hrubala HRU Rozvrh
Triedny učiteľ: I.C
 
 
PaedDr. Soňa Chrenková CHRE Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
Vedie krúžok: SJL pre 4. roč.
Kabinet: A1 202
chrenkova@spsjm.sk
 
 
Ing. Slavomír Ilavský ILA Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Martin Janovec JAN Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: ARDUINO A ELEKTROTECHNIKA
Vedie krúžok: Robotika ( LEGO)
janovec@spsjm.sk
 
 
Ing. Dana Juhásová JUH Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Krúžok programovania- JAVA
Vedie krúžok: Python
juhasova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Martina Kalčoková KAL Rozvrh
Triedna učiteľka: I.E
Vedie krúžok: Kruhový tréning
 
 
Ing. Jaroslav Karban KAR Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: PLC
karban@spsjm.sk
 
 
Ing. Július Kostolný KOS Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Ivan Koštiaľ KŠT Rozvrh
Učiteľ
kostial@spsjm.sk
 
 
Ing. Lada Kramárová KRM Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: IV.E
kramarova@spsjm.sk
 
 
Ing. Jana Kubaľová KUB Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.D
Kabinet: A1 205
kubalova@spsjm.sk
 
 
Ing. Ivan Lacek LAC Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Vladimír Lapin LAP Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ján Longauer LON Rozvrh
Učiteľ
janlongauer@gmail.com
 
 
Mgr. Peter Lukáč LUK Rozvrh
Učiteľ
peter.lukac10@gmail.com
 
 
Mgr. Martina Lukčiková LUA Rozvrh
Učiteľka
miroslavacj@gmail.com
 
 
Mgr. Alžbeta Medveďová, PhD. MED Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Matematika pre 1. a 2. ročník I.
Vedie krúžok: Matematika pre 3. a 4. ročník
 
 
Mgr. Erika Michalovičová MICH Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: III.F
michalovicova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Martin Mikuštiak MIK Rozvrh
Triedny učiteľ: I.A
Vedie krúžok: Atletický krúžok
Vedie krúžok: Posilňovanie a kondičná kulturistika
mikustiak@gmail.com
 
 
Ing. Peter Mydlo, PhD. MYD Rozvrh
Učiteľ
mydlo@spsjm.sk
 
 
Mgr. Mária Oršulová ORS Učiteľka
leskovam2@gmail.com
 
 
Ing. Bohuslav Parobek PAR Rozvrh
Učiteľ
bohusparobek@gmail.com
 
 
Ing. Ľubica Poničanová PON Rozvrh
Triedna učiteľka: II.C
lubicaponicanova@zoznam.sk
 
 
Mgr. Lívia Rapčanová RAP Rozvrh
Triedna učiteľka: I.D
Zástupca v triede: III.C
 
 
Mgr. Patrícia Richterová RICH Rozvrh
Triedna učiteľka: III.F
Richterova.Patricia@zoznam.sk
 
 
Mgr. Dana Roháčová ROH Rozvrh
Triedna učiteľka: III.E
Zástupca v triede: II.C
rohacovadana@gmail.com
 
 
Ing. Marek Rusnák RUS Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.C
Kabinet: A1 204
mrusnak@spsjm.sk
 
 
Mgr. Pavol Schlank SCHL Rozvrh
Triedny učiteľ: II.E
Vedie krúžok: Šachový krúžok
schlank@spsjm.sk
 
 
Ing. Erika Smädová SMA Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: III.B
erikasmadova@zoznam.sk
 
 
Mgr. Stanislava Snopková SNO Rozvrh
Triedna učiteľka: III.C
Zástupca v triede: IV.A
Vedie krúžok: Angličtina pre slaboprospievajúcich
stanickas@gmail.com
 
 
Mgr. Miroslava Solčianska SOL Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
Vedie krúžok: Bedmintonový krúžok
Vedie krúžok: Florbalový krúžok
Kabinet: A1 203
solcianskamiroslava@gmail.com
 
 
Mgr. Jana Sotáková SOT Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Jana Šavoltová ŠAV Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
Vedie krúžok: Anglický jazyk pre 2. ročník
savoltova@gmail.com
 
 
Ing. Dominik Šmondrk ŠMO Rozvrh
Triedny učiteľ: III.D
Vedie krúžok: Servis a oprava el. zariadení
smondrk@spsjm.sk, dsmondrk@gmail.com
 
 
Ing. Martin Šušota, PhD. ŠUŠ Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: IV.C
susoing@gmail.com
 
 
Ing. Anna Veselovská VES Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: IV.D
Vedie krúžok: Písanie desiatimi prstami
veselovska@spsjm.sk
 
 
Mgr. Ján Vinarčík VIN Rozvrh
Triedny učiteľ: II.F
Vedie krúžok: Anglická gramatika
jvinarcik@gmail.com
 
 
Ing. Tatiana Vráblová VRA Rozvrh
Učiteľka
tatiana.vrablova@gmail.com
 
 
Mgr. Marek Zákopčan ZAK Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.E
Zástupca v triede: II.D
Vedie krúžok: Dejiny filmu
Kabinet: A1 206
marek.zakopcan@centrum.sk
 
 
Mgr. Ján Zvara ZVA Rozvrh
Triedny učiteľ: I.B
 
 
Ing. Juraj Žatko ŽAT Rozvrh
Učiteľ
juraj.zatko2@gmail.com

© aScAgenda 2018.0.1065 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 20.09.2017

Novinky

Kontakt

  • Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša
    Hurbanova 6, 975 18 Banská Bystrica
  • +421 48 4723310, +421 48 4153102

Fotogaléria