Ponuka

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Ing. Kamil Kordík KOR Rozvrh
Riaditeľ
riaditel@spsjm.sk, kordik@spsjm.sk
 
 
PaedDr. Lucia Búryová BUR Rozvrh
Zástupkyňa
buryova@spsjm.sk
 
 
Ing. Slavomír Ilavský ILA Rozvrh
Zástupca
ilavsky@spsjm.sk
 
 
Ing. Daniela Adamčeková ADA Rozvrh
Učiteľka
adamcekova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Juraj Badáni BAD Rozvrh
Triedny učiteľ: III.A
Zástupca v triede: III.F
badani@spsjm.sk
 
 
Mgr. Matúš Čupka ČUP Rozvrh
Triedny učiteľ: I.B
Zástupca v triede: III.A
Zástupca v triede: IV.E
Vedie krúžok: Kreatívny audio-video krúžok
cupka@spsjm.sk
 
 
Mgr. Anna Čupková ČKO Rozvrh
Učiteľka
cupkova@spsjm.sk
 
 
Ing. Jozef Dokoupil DOK Rozvrh
Učiteľ
dokoupil@spsjm.sk
 
 
Mgr. Peter Drienovský DRI Rozvrh
Triedny učiteľ: III.B
Vedie krúžok: Fotografický krúžok
Vedie krúžok: Korčiliarsky krúžok
Vedie krúžok: Volejbalový krúžok
drienovsky@spsjm.sk
 
 
Ing. Ondrej Ďurjak ĎUR Rozvrh
Učiteľ
duriak@spsjm.sk
 
 
Ing. Milica Fraňová FRA Rozvrh
Triedna učiteľka: III.D
Zástupca v triede: III.E
franova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Viera Gerhátová GER Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
gerhatova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Tomáš Gieci GIE Rozvrh
Učiteľ
gieci@spsjm.sk
 
 
Ing. Miroslava Guzlejová GUZ Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: IV.A
guzlejova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Jana Hajduková HAJ Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: III.B
hajdukova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Michal Holec HOL Rozvrh
Učiteľ
holec@spsjm.sk
 
 
Mgr. Mária Hromadová HRO Rozvrh
Triedna učiteľka: I.E
hromadova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Martin Hrubala HRU Rozvrh
Triedny učiteľ: II.C
Zástupca v triede: I.B
Vedie krúžok: Kalistenika
hrubala@spsjm.sk
 
 
PaedDr. Soňa Chrenková CHRE Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: IV.C
chrenkova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Martin Janovec JAN Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: IV.F
Vedie krúžok: Arduino, elektortechnika a Robotika
Vedie krúžok: Programovanie C_, C, C++
janovec@spsjm.sk
 
 
Ing. Dana Juhásová JUH Rozvrh
Učiteľka
juhasova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Martina Kalčoková KAL Rozvrh
Triedna učiteľka: II.E
Zástupca v triede: II.C
Vedie krúžok: Sila filozofie
kalcokova@spsjm.sk
 
 
Ing. Jaroslav Karban KAR Rozvrh
Učiteľ
karban@spsjm.sk
 
 
Ing. Július Kostolný KOS Rozvrh
Triedny učiteľ: I.D
kostolny@spsjm.sk
 
 
Ing. Ivan Koštiaľ KŠT Rozvrh
Triedny učiteľ: I.C
kostial@spsjm.sk
 
 
Mgr. Martina Kotočová KOT Rozvrh
Učiteľka
kotocova@spsjm.sk
 
 
Ing. Lada Kramárová KRM Rozvrh
Učiteľka
kramarova@spsjm.sk
 
 
Ing. Jana Kubaľová KUB Rozvrh
Učiteľka
kubalova@spsjm.sk
 
 
Ing. Ivan Lacek LAC Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: TV krúžok
lacek@spsjm.sk
 
 
Ing. Vladimír Lapin LAP Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: I.D
lapin@spsjm.sk
 
 
Ing. Jana Lubyová LUB Rozvrh
Učiteľka
lubyova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Peter Lukáč LUK Rozvrh
Učiteľ
lukac@spsjm.sk
 
 
Ing. Marek Markus MAR Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Alžbeta Medveďová, PhD. MED Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Matematika pre talenty
medvedova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Erika Michalovičová MICH Rozvrh
Učiteľka
michalovicova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Martin Mikuštiak MIK Rozvrh
Triedny učiteľ: II.A
Zástupca v triede: II.B
Vedie krúžok: Kružok posiľňovania a kondičnej kulturistity
mikustiak@spsjm.sk
 
 
Ing. Peter Mydlo, PhD. MYD Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: I.C
mydlo@spsjm.sk
 
 
Ing. Bohuslav Parobek PAR Rozvrh
Učiteľ
parobek@spsjm.sk
 
 
Ing. Vladimír Perešíni PER Rozvrh
Učiteľ
peresini@spsjm.sk
 
 
Ing. Ľubica Poničanová PON Rozvrh
Triedna učiteľka: III.C
ponicanova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Lívia Rapčanová RAP Rozvrh
Triedna učiteľka: II.D
Zástupca v triede: I.A
Vedie krúžok: Anglické konverzácie
rapcanova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Patrícia Richterová RICH Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.F
Vedie krúžok: Konverzácia z nemeckého jazyka
richterova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Dana Roháčová ROH Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.E
Zástupca v triede: III.C
Vedie krúžok: Fyzika
rohacova@spsjm.sk
 
 
Ing. Marek Rusnák RUS Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: IV.D
mrusnak@spsjm.sk
 
 
Mgr. Pavol Schlank SCHL Rozvrh
Triedny učiteľ: III.E
Vedie krúžok: Šachový krúžok
schlank@spsjm.sk
 
 
Ing. Erika Smädová SMA Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: IV.B
smadova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Stanislava Snopková SNO Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.C
Vedie krúžok: Konverzácia v anglickom jazyku
snopkova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Miroslava Solčianska SOL Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Florbalový krúžok
solcianska@spsjm.sk
 
 
Mgr. Jana Sotáková SOT Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
Zástupca v triede: II.D
Vedie krúžok: Angličtina pre maturantov
sotakova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Jana Šavoltová ŠAV Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
Vedie krúžok: Prípravné konverzácie na maturitu z ANJ
savoltova@spsjm.sk
 
 
Ing. Dominik Šmondrk ŠMO Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.D
Vedie krúžok: Servis a oprava elektrických zariadení
smondrk@spsjm.sk
 
 
Ing. Martin Šušota, PhD. ŠUŠ Rozvrh
Učiteľ
susota@spsjm.sk
 
 
Mgr. Miroslav Vaľko VAL Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Anna Veselovská VES Rozvrh
Učiteľka
veselovska@spsjm.sk
 
 
Mgr. Ján Vinarčík VIN Rozvrh
Triedny učiteľ: III.F
vinarcik@spsjm.sk
 
 
Ing. Tatiana Vráblová VRA Rozvrh
Učiteľka
vrablova@spsjm.sk
 
 
Mgr. Marek Zákopčan ZAK Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: I.E
Zástupca v triede: II.E
Zástupca v triede: III.D
Vedie krúžok: Dejiny filmu
Vedie krúžok: Tvorivé písanie
zakopcan@spsjm.sk
 
 
Mgr. Ján Zvara ZVA Rozvrh
Triedny učiteľ: II.B
Zástupca v triede: II.A
zvara@spsjm.sk
 
 
Ing. Juraj Žatko ŽAT Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Krúžok opravy a servisu elektroniky
zatko@spsjm.sk

© aScAgenda 2019.0.1141 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 20.11.2018

Novinky

Kontakt

  • Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša
    Hurbanova 6, 975 18 Banská Bystrica
  • +421 48 4723310, +421 48 4153102

Fotogaléria